LeadPrimeur.be

NACEBEL 64 in Oost-Vlaanderen: Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen. 16.524 actieve vennootschappen

Op 10/10/2026 zijn er in Oost-Vlaanderen 16.524 actieve vennootschappen met NACEBEL-code 64 (Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen) als activiteit. 528 daarvan werden de voorbije 12 maanden opgericht. 2% heeft een website.

Laatst bijgewerkt: 10/10/2026

Hoeveel vennootschappen hebben NACEBEL 64?

Hoeveel vennootschappen hebben NACEBEL 64?
Hoeveel vennootschappen hebben NACEBEL 64? Vennootschappen Aandeel
Met deze code als activiteit 16.524
Als hoofdactiviteit 5.530 33%
Opgericht in de voorbije 30 dagen 21
Opgericht in de voorbije 12 maanden 528
Met een website 390 2%
Met een telefoonnummer 191 1%

In welke gemeenten in Oost-Vlaanderen zitten ze?

Het grootste aantal zit in Gent (3.120).

In welke gemeenten in Oost-Vlaanderen zitten ze?
Gemeente Vennootschappen Aandeel
Gent 3.120 19%
Deinze 729 4%
Aalst 712 4%
Sint-Niklaas 604 4%
Sint-Martens-Latem 588 4%
Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht 586 4%
Merelbeke-Melle 504 3%
Lokeren 486 3%
Aalter 457 3%
Oudenaarde 445 3%
Nazareth-De Pinte 443 3%
Dendermonde 374 2%
Lochristi 332 2%
Temse 328 2%
Kruisem 324 2%
Destelbergen 297 2%
Lievegem 282 2%
Ninove 268 2%
Maldegem 262 2%
Waasmunster 262 2%
Zulte 262 2%
Evergem 259 2%
Ronse 241 1%
Wetteren 209 1%
Zottegem 209 1%
Wortegem-Petegem 202 1%
Zele 201 1%
Oosterzele 195 1%
Hamme (Vl.) 192 1%
Geraardsbergen 190 1%
Gavere 185 1%
Erpe-Mere 178 1%
Sint-Gillis-Waas 169 1%
Haaltert 159 1%
Laarne 154 1%
Stekene 154 1%
Berlare 148 1%
Lede 146 1%
Eeklo 143 1%
Lebbeke 142 1%
Herzele 138 1%
Sint-Lievens-Houtem 131 1%
Kluisbergen 125 1%
Buggenhout 118 1%
Maarkedal 113 1%
Brakel 107 1%
Zwalm 99 1%
Assenede 95 1%
Wichelen 88 1%
Denderleeuw 65 <1%
Kaprijke 60 <1%
Sint-Laureins 50 <1%
Lierde 44 <1%
Nazareth 40 <1%
Horebeke 38 <1%
Zelzate 34 <1%
Beveren 18 <1%
Kruibeke 6 <1%
Merelbeke 5 <1%
Wachtebeke 5 <1%
Melle 2 <1%
De Pinte 1 <1%
Moerbeke (Waas) 1 <1%

Welke rechtsvorm hebben ze?

BV is de meest voorkomende rechtsvorm (76%).

Welke rechtsvorm hebben ze?
Rechtsvorm Vennootschappen Aandeel
BV 12.504 76%
NV 1.793 11%
CommV 1.730 10%
VOF 462 3%
CV 34 <1%
SE en SCE 1 <1%

Hoeveel vennootschappen met NACEBEL 64 werden de voorbije 24 maanden opgericht?

Het meest in dec. 2024 (133). In sep. 2026 waren het er 29.

Opgerichte vennootschappen per maand okt. 2024: 117 nov. 2024: 76 dec. 2024: 133 jan. 2025: 108 feb. 2025: 82 mrt. 2025: 57 apr. 2025: 30 mei 2025: 32 jun. 2025: 47 jul. 2025: 52 aug. 2025: 30 sep. 2025: 60 okt. 2025: 55 nov. 2025: 47 dec. 2025: 77 jan. 2026: 63 feb. 2026: 39 mrt. 2026: 51 apr. 2026: 37 mei 2026: 26 jun. 2026: 46 jul. 2026: 45 aug. 2026: 31 sep. 2026: 29
Bekijk de cijfers per maand
Opgerichte vennootschappen per maand
Maand Opgericht
okt. 2024 117
nov. 2024 76
dec. 2024 133
jan. 2025 108
feb. 2025 82
mrt. 2025 57
apr. 2025 30
mei 2025 32
jun. 2025 47
jul. 2025 52
aug. 2025 30
sep. 2025 60
okt. 2025 55
nov. 2025 47
dec. 2025 77
jan. 2026 63
feb. 2026 39
mrt. 2026 51
apr. 2026 37
mei 2026 26
jun. 2026 46
jul. 2026 45
aug. 2026 31
sep. 2026 29

Welke vennootschappen zitten erin?

De nieuwste 10, met het begin van hun naam. Je lijst bevat de volledige gegevens.

De nieuwste vennootschappen in je lijst
Ondernemingsnummer Naam Rechtsvorm NACEBEL Gemeente Opgericht Website Telefoon
1043.566.283 EX rest van de naam in je lijst BV 63920 9681 Maarkedal 05/10/2026 nee nee
1043.537.876 JV rest van de naam in je lijst CommV 64210 9450 Haaltert 05/10/2026 nee nee
1043.458.395 KiK rest van de naam in je lijst VOF 64210 9310 Aalst 02/10/2026 nee nee
1043.447.212 HEC rest van de naam in je lijst BV 64210 9521 Sint-Lievens-Houtem 02/10/2026 nee nee
1043.340.908 DVW rest van de naam in je lijst BV 64210 9690 Kluisbergen 01/10/2026 nee nee
1043.318.934 Leo rest van de naam in je lijst BV 47830 9552 Herzele 01/10/2026 nee nee
1043.188.478 Mis rest van de naam in je lijst BV 64210 9940 Evergem 29/09/2026 nee nee
1043.135.921 MAK rest van de naam in je lijst BV 64210 9000 Gent 28/09/2026 nee nee
1043.061.190 ALA rest van de naam in je lijst CommV 64999 9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht 26/09/2026 nee nee
1042.893.124 WSa rest van de naam in je lijst BV 70100 9600 Ronse 23/09/2026 nee nee

Wat valt onder NACEBEL 64?

Officiële omschrijving: Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen.

Veelgestelde vragen over NACEBEL 64

Hoeveel bedrijven hebben NACE-code 64 in Oost-Vlaanderen?

Op 10/10/2026 hebben 16.524 actieve vennootschappen in Oost-Vlaanderen NACEBEL-code 64 als activiteit, 5.530 daarvan als hoofdactiviteit.

Hoeveel nieuwe vennootschappen met NACE-code 64 komen er per maand bij in Oost-Vlaanderen?

De voorbije 12 maanden gemiddeld 44 per maand, samen 528.

Kan ik een lijst van deze bedrijven downloaden?

Ja. Kies deze code in de configurator, voeg filters toe als je wilt en betaal online. Je lijst komt meteen in je mailbox, als Excel- of CSV-bestand met naam, adres, activiteiten en de contactgegevens die bekend zijn.

Wat kost een leadlijst voor NACEBEL 64?

Een lijst met alle 16.524 vennootschappen kost € 826,20 excl. btw, of € 0,05 per vennootschap.

Wat is het verschil tussen NACEBEL 2008 en 2025 voor deze code?

Sinds 2025 geeft de KBO activiteiten een code van NACEBEL 2025. Deze cijfers volgen die versie. Zoek je op een code van NACEBEL 2008, kies die dan in de configurator.

Je lijst met NACEBEL 64

Kies extra filters, zie meteen hoeveel vennootschappen en wat het kost, en krijg je lijst in je mailbox.

Stel je lijst samen

Citeer deze cijfers

Bron: LeadPrimeur.be op basis van KBO Open Data, stand 10/10/2026, https://leadprimeur.be/nl/nacebel/64-financiele-dienstverlening-exclusief-verzekeringen-en-pensioenfondsen/oost-vlaanderen