NACEBEL 4322 in Waals-Brabant: Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling. 1.830 actieve vennootschappen
Op 10/10/2026 zijn er in Waals-Brabant 1.830 actieve vennootschappen met NACEBEL-code 4322 (Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling) als activiteit. 56 daarvan werden de voorbije 12 maanden opgericht. 5% heeft een website.
Laatst bijgewerkt: 10/10/2026
Hoeveel vennootschappen hebben NACEBEL 4322?
| Hoeveel vennootschappen hebben NACEBEL 4322? | Vennootschappen | Aandeel |
|---|---|---|
| Met deze code als activiteit | 1.830 | |
| Als hoofdactiviteit | 491 | 27% |
| Opgericht in de voorbije 30 dagen | 2 | |
| Opgericht in de voorbije 12 maanden | 56 | |
| Met een website | 93 | 5% |
| Met een telefoonnummer | 38 | 2% |
In welke gemeenten in Waals-Brabant zitten ze?
Het grootste aantal zit in Wavre (184).
| Gemeente | Vennootschappen | Aandeel |
|---|---|---|
| Wavre | 184 | 10% |
| Braine-l'Alleud | 183 | 10% |
| Waterloo | 162 | 9% |
| Tubize | 112 | 6% |
| Nivelles | 94 | 5% |
| Lasne | 82 | 4% |
| Rixensart | 82 | 4% |
| Genappe | 80 | 4% |
| Ottignies-Louvain-la-Neuve | 74 | 4% |
| Jodoigne | 71 | 4% |
| Braine-le-Château | 68 | 4% |
| Grez-Doiceau | 68 | 4% |
| Chaumont-Gistoux | 67 | 4% |
| Villers-la-Ville | 50 | 3% |
| Court-Saint-Etienne | 48 | 3% |
| Ittre | 46 | 3% |
| Rebecq | 43 | 2% |
| Walhain | 43 | 2% |
| Ramillies | 42 | 2% |
| Perwez | 39 | 2% |
| Chastre | 35 | 2% |
| Incourt | 34 | 2% |
| Orp-Jauche | 33 | 2% |
| Mont-Saint-Guibert | 31 | 2% |
| La Hulpe | 25 | 1% |
| Beauvechain | 22 | 1% |
| Hélécine | 12 | 1% |
Welke rechtsvorm hebben ze?
BV is de meest voorkomende rechtsvorm (91%).
| Rechtsvorm | Vennootschappen | Aandeel |
|---|---|---|
| BV | 1.660 | 91% |
| NV | 91 | 5% |
| CommV | 39 | 2% |
| CV | 22 | 1% |
| VOF | 18 | 1% |
Hoeveel vennootschappen met NACEBEL 4322 werden de voorbije 24 maanden opgericht?
Het meest in dec. 2025 (12). In sep. 2026 waren het er 3.
Bekijk de cijfers per maand
| Maand | Opgericht |
|---|---|
| okt. 2024 | 9 |
| nov. 2024 | 7 |
| dec. 2024 | 6 |
| jan. 2025 | 7 |
| feb. 2025 | 3 |
| mrt. 2025 | 4 |
| apr. 2025 | 3 |
| mei 2025 | 5 |
| jun. 2025 | 4 |
| jul. 2025 | 5 |
| aug. 2025 | 4 |
| sep. 2025 | 6 |
| okt. 2025 | 5 |
| nov. 2025 | 1 |
| dec. 2025 | 12 |
| jan. 2026 | 2 |
| feb. 2026 | 6 |
| mrt. 2026 | 3 |
| apr. 2026 | 7 |
| mei 2026 | 2 |
| jun. 2026 | 8 |
| jul. 2026 | 6 |
| aug. 2026 | 2 |
| sep. 2026 | 3 |
Welke vennootschappen zitten erin?
De nieuwste 10, met het begin van hun naam. Je lijst bevat de volledige gegevens.
| Ondernemingsnummer | Naam | Rechtsvorm | NACEBEL | Gemeente | Opgericht | Website | Telefoon |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1042.772.467 | RYU rest van de naam in je lijst | BV | 43222 | 1350 Orp-Jauche | 21/09/2026 | nee | nee |
| 1042.368.730 | Ren rest van de naam in je lijst | BV | 43222 | 1350 Orp-Jauche | 11/09/2026 | nee | nee |
| 1041.958.657 | REF rest van de naam in je lijst | BV | 43211 | 1420 Braine-l'Alleud | 01/09/2026 | nee | nee |
| 1041.731.104 | Ene rest van de naam in je lijst | BV | 43240 | 1420 Braine-l'Alleud | 26/08/2026 | nee | nee |
| 1041.166.128 | EQU rest van de naam in je lijst | BV | 43223 | 1428 Braine-l'Alleud | 11/08/2026 | nee | nee |
| 1040.640.051 | GHE rest van de naam in je lijst | BV | 41001 | 1480 Tubize | 24/07/2026 | nee | nee |
| 1040.283.329 | TIT rest van de naam in je lijst | BV | 43211 | 1325 Chaumont-Gistoux | 14/07/2026 | nee | nee |
| 1040.255.318 | ECO rest van de naam in je lijst | BV | 41001 | 1320 Beauvechain | 13/07/2026 | nee | nee |
| 1040.070.820 | APE rest van de naam in je lijst | BV | 41001 | 1480 Tubize | 08/07/2026 | nee | nee |
| 1039.827.429 | DHT rest van de naam in je lijst | BV | 82990 | 1367 Ramillies | 03/07/2026 | nee | nee |
Wat valt onder NACEBEL 4322?
Officiële omschrijving: Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling.
Onderverdeeld in
Verwante codes
- 4324 Overige bouwinstallatie (1.994)
- 4321 Elektrische installatie (1.989)
- 4323 Installatie van isolatie (1.946)
Veelgestelde vragen over NACEBEL 4322
Hoeveel bedrijven hebben NACE-code 4322 in Waals-Brabant?
Op 10/10/2026 hebben 1.830 actieve vennootschappen in Waals-Brabant NACEBEL-code 4322 als activiteit, 491 daarvan als hoofdactiviteit.
Hoeveel nieuwe vennootschappen met NACE-code 4322 komen er per maand bij in Waals-Brabant?
De voorbije 12 maanden gemiddeld 5 per maand, samen 56.
Kan ik een lijst van deze bedrijven downloaden?
Ja. Kies deze code in de configurator, voeg filters toe als je wilt en betaal online. Je lijst komt meteen in je mailbox, als Excel- of CSV-bestand met naam, adres, activiteiten en de contactgegevens die bekend zijn.
Wat kost een leadlijst voor NACEBEL 4322?
Een lijst met alle 1.830 vennootschappen kost € 146,40 excl. btw, of € 0,08 per vennootschap.
Wat is het verschil tussen NACEBEL 2008 en 2025 voor deze code?
Sinds 2025 geeft de KBO activiteiten een code van NACEBEL 2025. Deze cijfers volgen die versie. Zoek je op een code van NACEBEL 2008, kies die dan in de configurator.
Je lijst met NACEBEL 4322
Kies extra filters, zie meteen hoeveel vennootschappen en wat het kost, en krijg je lijst in je mailbox.
Stel je lijst samenCiteer deze cijfers
Bron: LeadPrimeur.be op basis van KBO Open Data, stand 10/10/2026, https://leadprimeur.be/nl/nacebel/4322-loodgieterswerk-installatie-van-verwarming-en-klimaatregeling/waals-brabant